Auto Chess oyunu PlayStation 5’e geliyor! İşte o tarih Popüler free-to-play strateji oyunu Auto Chess yakında yeni nesil PlayStation 5 konsoluna geliyor. Ayrıca…

PlayStation‘ınresmi blog sayfasında yayımladığı gönderiye göre Auto Chess, PS5 kullanıcılarının karşısına 30 Mart Salı günü çıkacak. Yine ücretsiz olarak elde edilebilecek yapım PS4, PC ve mobil cihazlarla çapraz uyumluluk gösterecek.

Yenilenen Auto Chess’te birbirinden ilgi çekici PlayStation 5 özellikleri öne çıkacak. Bunlardan başlıca olanı ise DualSense. PS5’in başarılı oyun kumandası sayesinde kullanıcılar oyundan tam verimlilik alacak. Oyunun ürün pazarlama müdürü Weiming Zhao da bunu destekler nitelikle şu cümleleri söyledi:

DualSense kablosuz kumandasının dokunsal geri bildiriminin, hak ettiğimiz kutlama anlarına ekstra bir yumruk atmamızı sağlayacağını fark ettik. Bir satranç taşına yıldız koyun, bir savaş kazanın, bir düşman oyuncuyu yenin. Başarılı bir hamle gerçekleştirmenin veya oyunu bitiren zaferin heyecanı, DualSense’ten gelen sarsıntıyla daha bir anlam kazanacak.

Auto Chess, 30 Mart’ta PlayStation 5’e geliyor.

Auto Chess’in 11. sezonu 28 Mart’ta başlıyor

Yeni nesil güncellemeler ile beraber artık oyunu başlattığınız anda uzun bekleme süreleriyle karşılaşmayacaksınız. Grafikler ultra net bir şekilde iyileştirilirken; aynı zamanda PlayStation 5 konsoluna özel Date Masamune adlı bir karakter sunulacak. Fakat bu ücretli olacak. İlgilenenler oyun içi mağaza ya da PlayStation Store aracılığıyla karakteri elde edebilecek.

Son olarak Auto Chess, PS5’e gelmeden birkaç gün önce yepyeni bir sezonla karşılaşacağız. Oyunun 11. Sezon: The Legend of Lamp Witch bölümü 28 Mart’ta PS4, PC ve mobil kullanıcılara dağıtılacak. PS5’teki oyuncularsa yapım indirilmeye açıldığı anda son sezona erişim sağlayabilecek.

Peki ya siz Auto Chess oyunu ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bzilerle paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir