Balkan resmen açıkladı! ‘Pjanic için telefonuma 324 mesaj geldi’

Posted by

 Beşiktaş’taki kiralık döneminin sona ermesinin ardından Barcelona’ya geri dönen Miralem Pjanic ile ilgili gelişmeler yaşanıyor.

RESMİ MAÇTA FORMA GİYEMEDİ
Beşiktaş’taki kiralık döneminin sona ermesinin ardından Barcelona’ya geri dönen ve ilk olarak kadroda düşünülmeyen yıldız futbolcu, sezon öncesi göstermiş olduğu performanslar ile teknik direktör Xavi’yi etkilemiş ve planları değiştirmişti. Ancak Pjanic, Barcelona ile yeni sezonda henüz resmi bir maçta forma şansı bulamadı.

Geçtiğimiz sezonu Beşiktaş forması ile tamamlayan Miralem Pjanic, 26 maçta görev yaparken, 4 kez de asist yapma başarısı gösterdi.

2 KULÜP İLGİLENİYOR İDDİASI
Fransız ekibi Lyon ve Rudi Garcia’nın çalıştırdığı Al-Nassr’ın ilgilendiği iddia edilen tecrübeli futbolcunun menajeri Fali Ramadani, 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunan Pjanic için gelen teklifleri Barcelona yönetimine iletti.

AL NASSR’DAN AÇIKLAMA
Suudi Arabistan basınında, Al Nassr’ın oyuncuyla ilgilendiğine dair haberlerin çıkmasının ardından kulüp başkanı Musalli Al-Muammar, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

“YEMİN EDERİM BARCELONA İLE TEMASIMIZ YOK”
Musalli Al-Muammar, Pjanic iddialarını yalanladı. Başkan açıklamasında, “Uyandım ve telefonuma 324 mesaj geldi. Yemin ederim Barcelona ile hiçbir temasımız yok ve yemin ederim Pjanic konusunda hiçbir ilgimiz yok. Takımımız takviyeleri yaptı, sözleşmelerimiz teknik raporlara dayanıyor.” diye konuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.