Beşiktaşlı Olup Galatasaray Şampiyonluk Kutlamasına Katıldığı İçin Linçlenen Simge’ye Burcu Güneş’ten Destek

Türk spor dünyası geçtiğimiz hafta en hareketli günleri yaşadı. Galatasaray, Fenerbahçe derbisinin ardından Spor Toto Süper Lig 2022-23 sezonu şampiyonluğunu resmi olarak ilan etti. Maçın ardından Nef Stadyumun’da coşku dolu kutlamalara katılan ünlü isimlerden biri de Simge oldu. Beşiktaş taraftarı olup sarı-kırmızılıların şampiyonluk kutlamasına katılan Simge bir de Icardi ile ‘Aşkın Olayım’ şarkısını söyleyince siyah-beyazlılar tarafından epey eleştirildi. Başarılı isme destek verenler de oldu. Simge’nin yanında duran isimlere şarkıcı Burcu Güneş de katıldı.

Galatasaray’ın evinde yaptığı şampiyonluk kutlamalarına damga vuran anlardan biri de Mauro Icardi’nin Simge Sağın ile düet yapması oldu.

Biliyorsunuz, şarkıcı Simge’nin geçtiğimiz yıllarda müzik piyasasına sunduğu ‘Aşkın Olayım’ şarkısı bu yıl epey bir popüler hale geldi. Bunun en büyük nedenlerinden biri ise Galatasaray’ın yıldızlarından Icardi’nin her golünde bu şarkının Nef Stadyumu’ndan yankılanması oldu.

Sarı-kırmızılı taraftarın büyük bir heyecan içinde beklediği kutlama merasimine her futbolcu seçtiği şarkı ile katıldı.

Maruo Icardi ise elbette haftalardır sosyal medya hesabından söylediği ‘Aşkın Olayım’ şarkısıyla podyuma yürüdü.

Arjantinli yıldız, binlerce taraftarın önünde şarkıcı tek başına değil, gecenin sürpriz konuğu şarkıcı Simge Sağın’la beraber söyledi.

İki kızıyla sahneye çıkan Mauro Icardi ile beraber Galatasaray’ın 23. şampiyonluk kutlamasına katılan Simge bir kesim tarafından eleştirilerin hedefi oldu.

Sebebi ise güzel şarkıcının bildiği üzere bir Beşiktaş taraftarı olması. Beşiktaşlı olup rakip takım Galatasaray’ın kutlama davetine katılan Simge epey bi’ linçlendi desek yeridir.

Pelin Öztekin ve Betül Demir’in ardından meslektaşı Simge’ye destek veren isimlerden biri de Burcu Güneş oldu.

Yeni bir single hazırlığında olduğunu açıklayan Güneş’e şampiyonluk kutlamalarına davet alması durumunda “Siz olsanız ne yapardınız?” diye soruldu.

“Ben takım konusunda biraz ortadayım.” diyen Burcu Güneş açıklamasında Icardi’ye olan hayranlığını ufak da olsa vurduladı.

Ünlü şarkıcı, ”Mesela Fenerbahçeliyim diyebilirim ama ben de geçmişte Galatasaray’ın davetlerinde sahne aldım. Galiba ben de aynısını yapardım. Bir de Icardi söz konusuysa gidilir!’ dedi.

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

Yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir