Çapkın Somer Sivrioğlu’nun Sevgilisini Gören Afallıyor! Eşini Bakın Kimin İçin Aldatmış? “MasterChef’in En Hoşunu Kaptın”

Posted by

MasterChef Türkiye’de babacan halleri ve giysi üslubu ile dikkatleri üzerine çeken Somer Sivrioğlu, özel hayatı ile de gündemden düşmüyor TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye müsabakasında heyet üyesi olan Sivrioğlu bu sefer sevgilisi ile gündeme geldi. Eşini aldatan Sivrioğlu ağır tenkitlere maruz kalırken, sevgili Pınar Kayabaşı’da tekrardan gündeme düştü.

SOMER SİVRİOĞLU’NUN SEVGİLİSİNİ GÖREN ŞAŞTI

Magazin gündeminden düşmeyen Somer Sivrioğlu, sevgilisi ile gündeme geldi. Giydiği bol kıyafetlerle toplumsal medyada mizah konusu olan Sivrioğlu, neden bol giydiğini açıklamıştı.

Kilolarından ötürü bur usul giydiğini söyleyen Sivrioğlu, her geçen gün farklı modeller ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Giysisi ve eski imgeleri ile gündemden düşmeyen Somer Sivrioğlu bu kez eşini aldattığı sevgilisi ile gündeme geldi.

İKİ SEVGİLİSİ EŞLERİNİ ALDATMIŞTI

50 yaşındaki Soner Sivrioğlu, eşi Aslı Sivrioğlu’nu MasterChef takımında editör olan Pınar Kayabaşı ile aldatmıştı. Eşi Aslı Sivrioğlu ise bu haberler üzerine eşin boşamıştı.

Zor günler yaşadığını lisana getiren Sivrioğlu, kısa müddette toparlandı ve eşini aldattığı sevgilisi ile devam kararı aldı. 18 yıllık evliliğini Pınar Kayabaşı uğruna sonlandıran Somer Sivrioğlu, tenkitlerin de gayesi olmuştu.

PINAR KAYABAŞI’NI GÖREN İNANAMIYOR

Aldatma olayı hala konuşulurken, Somer Sivrioğlu’nun sevgilisi Pınar Kayabaşı ise hoşluğu ile gündeme tekrardan düştü.

Somer Sivrioğlu’nun evli olduğu periyotta Kayabaşı da evliydi. İkili eşlerini aldatırken, eşleri ise tel celsede boşanma davası açmıştı.

Sivrioğlu ve Kayabaşı’nın ayrıldıkları argüman edildi. İkiliden ise hiçbir açıklama gelmedi. Pınar Kayabaşı’nı merak edenler ise arama motorlarına en çok Kayabaşı’nı sordu. Görenler ise gözlerine inanamadı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.