Ebru Cündübeyoğlu’nun acı kaybı: Kelimeler düğümleniyor!

Posted by

Ünlü oyuncu Ebru Cündübeyoğlu’nun babası Ertuğrul Cündübeyoğlu yaşama gözlerini yumdu. Babasının kaybıyla adeta yıkılan ünlü oyuncu sosyal medya hesabından “Canım babamı kaybettik” şeklinde paylaşımda bulundu.

“Evli ve Öfkeli”, “Yalancı Romantik” ve “Gülizar” gibi yapımlarla adından söz ettiren oyuncu Ebru Cündübeyoğlu, aldığı acı haberle sarsıldı. Başarılı oyuncunun babası Ertuğrul Cündübeyoğlu yaşamını yitirdi.

Ebru Cündübeyoğlu

Kötü haberi ünlü oyuncunun 2003 yılında nikah masasına oturduğu eşi Güçlü Mete, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Eşi ve babasının fotoğraflarını paylaşan Mete “Canım Ebru’mun canı babasını, kayınpederim, babam Ertuğrul Cündübeyoğlu’nu kaybettik. İçimiz acıyor, kelimeler düğümleniyor. Yarın sonsuzluğa uğurluyoruz, nur içinde yatsın” ifadelerini kulandı.

Güçlü Mete kayınpederinin ölüm haberini sosyal medya hesabından duyurdu

Eşinin paylaşımından hemen sonra Ebru Cündübeyoğlu da “Canım babamı kaybettik. 01.06.2022 (bugün) tarihinde öğle namazına müteakiben, Üsküdar Şakirin Camii’nde cenaze namazı kılınıp, Kurtköy Mezarlığı’na defnedilecektir” paylaşımında bulundu.

Ebru Cündübeyoğlunun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Oyuncu Berat Efe Parlar’ın sözleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gençlik buluşmasına damga vurdu!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.