Goldman Sachs'tan kripto para atağı
Çok uluslu ABD merkezli yatırım bankası Goldman Sachs müşterilerine kripto para sunacağını açıkladı. ...

Goldman Sachs’tan kripto para atağı Çok uluslu ABD merkezli yatırım bankası Goldman Sachs müşterilerine kripto para sunacağını açıkladı. …

Posted by

CNBC tarafından paylaşılan bilgilere göre, Goldman Sachs‘a yeni gelen bir üst düzey yönetici, ikinci çeyrekte Goldman’ın yatırımcılarına kripto varlıklar sunacağını belirtti.

Bu yıl kripto para işlem masasını yeniden açan Goldman Sachs, Private Wealth Management çatısı altında hizmet sunduğu yatırımcılarına Bitcoin ile yatırım yapma olanağı sunacak. Private Wealth Management biriminin global yöneticisi olan Mary Rich, Bitcoin enstrümanlarının yılın ikinci yarısında hazır olabileceğini duyurdu.

Küresel Dijital Varlıklar Başkanı Mary Rich’in terfisinin bu gelişme için en güçlü veri olduğunu aktaran CNBC, yeni başkanın geçen hafta yayınlanan röportajından da bir kesit paylaştı.

Bir diğer dev banka olan Morgan Stanley’in de yatırımcılarına Bitcoin yatırımını sunmak için çalıştığını söyleyen Mary Rich sözlerinin devamına şu şekilde devam etti:

“Bu ekosistemin henüz başlangıç ​​aşamalarındayız; kimse tam olarak nasıl gelişeceğini veya nasıl bir şekil alacağını bilmiyor. Ancak bunun geleceğimizin bir parçası olmasını beklemenin oldukça güvenli olduğunu düşünüyorum.”

Dünyanın önde gelen bankalarının kripto para pazarına sıcak bakması diğer yatırım türlerini hangi yönde etkileyecek merakla bekleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir