Haberler.com’a konuşan CHP’li Gürsel Tekin’den kendi partisine özeleştiri: Gelenekler ve kurallar konusunda aşınma var

Haberler.com Youtube kanalında Levent Karadeniz’in sorularını cevaplayan CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, gündemdeki konulara ilişkin çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Sürekli halkın arasında olduğunu ve özellikle ekonomi konusunda ciddi sıkıntılar olduğunu vurgulayan Tekin, kendi partisini de atama şekilleri üzerinden eleştirdi.

“CHP’NİN KURALLAR KONUSUNDA AŞINMASI BENİ RAHATSIZ EDİYOR”

Program sunucusu Levent Karadeniz’in “Partiniz için bir özeleştiride bulunmak ister misiniz?” sorusuna yanıt veren Tekin, “Partimle ilgili en çok özeleştiri yapan siyasetçi benim. Uzun süredir partinin içinde olan biri olarak son dönemlerdeki atama şekilleri, yakınlar akrabalar ilişkileri Cumhuriyet Halk Partisi’nin fıtratında olan bir durum değildir. Cumhuriyet Halk Partisi’nin 68 yıl iktidar olmayıp hayatta kalmasının temel nedeni kuralları ve gelenekleridir. Cumhuriyet Halk Partisi’nin gelenekler ve kurallar konusunda az da olsa bir aşınma göstermesi beni rahatsız ediyor” ifadelerini kullandı.

Haberler.com – Son Dakika Haberleri Olgun Kızıltepe Olgun Kızıltepe [email protected] Haberler.com – Son Dakika Haberleri/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir