İstanbul’da karısını sokak ortasında darbetti, etraftakiler hiçbir şey yapmadı

Posted by

İstanbul’da geçtiğimiz hafta pazartesi günü saat 16.30 sıralarında Kağıthane Telsizler Mahallesi’nde semtte yaşayan bir bayan, şiddet gördüğü eşinden kurtulmak için uzaklaştırma kararı aldırdı.

Ancak bayanın peşini bırakmayan şahıs, onu konuşma mazeretiyle karakolun yan tarafına çağırdı.

Burada dakikalarca tartışan çift akabinde duvar kenarına oturarak konuşmaya devam etti.

Bir mühlet sonra ayağa kalkan şahıs, sokak ortasında vatandaşların gözleri önünde eşini yumruk ve tokatlarla dövmeye başladı.

Polis anında müdahale etti

Vatandaşların hiçbir şey olmamış üzere yürüyüp yanlarından gittiği olayda, Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Gültepe Şehit Mehmet Pat Polis Merkezi Amirliği takımları bayanın çığlıklarını duydu.

Hemen harekete geçen polis takımları, bayanı elinden kurtardıktan sonra şahsı gözaltına aldı. Darp ve polisin müdahale ettiği anlar ise kameralara saniye saniye yansıdı.

O anlar kaydedildi

Görüntülerde, bayanla tartışan şahıs ayağa kalkarak yumruk atmaya başlıyor. Bayanı dövdüğünü gören vatandaşlar ise yürümeye devam ediyor. Sesleri duyan polis grupları ise şahsı gözaltına alarak bayanı da koruyor.

Öte yandan, bayanın kendisine saldırgan eşinden uzaklaştırma kararı olduğu öğrenildi. Şahıs emniyette isimli süreç yapıldığı bilgisine ulaşıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.