Maltepe’de üst geçitte soyunan sapık, bayana saldırdı

Posted by

İstanbul’un Maltepe ilçesi Küçükyalı Mahallesi’ndeki bir üst geçitte yürüyen Bahaddin Ç. (26) ansızın kıyafetlerini çıkarttı.

Üst geçitten geçen 25 yaşındaki bir üniversite öğrencisi bayana saldıran Bahaddin Ç, üstüne atladığı bayanın kıyafetlerini de çıkarmaya çalıştı.

Minibüste yakalandı

Bahaddin Ç. bayanın çığlık atması ve etraftakilerin kendilerine yaklaşması sonucu olay yerinden kaçtı.

Kıyafetlerini giyip minibüse binen kuşkulu, polis takımlarının minibüsü durdurmasıyla yakalanarak gözaltına alındı.

“Amacım kendisine tecavüz etmekti”

Bahaddin Ç.’nin emniyetteki tabirinde Küçükyalı Mahallesi’ne gezmeye gittiğini, üst geçitten geçerken gördüğü bayanı beğendiğini belirterek, “Hoşuma gitti, bunun üzerine peşinden gittim. Giderken üzerimdeki tüm kıyafetleri çıkarttım ve bayana arttan sarıldım. Birlikte yere düştük ve bayanın üzerindeki elbiseleri çıkartmaya çalıştım. Hedefim kendisine tecavüz etmekti.” dediği öğrenildi.

“Sıcak olduğu için yanlış kararlar aldım”

Kadının çığlıkları üzerine etraftakilerin yanına gelmeye başladığını kaydeden Bahaddin Ç.’nin “Bunun üzerine üzerimden çıkarttığım kıyafetleri giyip çabucak oradan uzaklaştım. Oradan D-100 Karayolu’na indim ve birinci gelen minibüse bindim. Sıcak olduğu için yanlış kararlar aldım, pişmanım.” dediği öğrenildi.

Tutuklandı

Emniyetteki süreçlerinin tamamlanmasının akabinde Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na getirilen kuşkulu, burada savcıya tabir verdi.

Savcılık şüpheliyi “cinsel saldırı” cürmünden tutuklama talebiyle hakimliğe sevk etti.

DHA’nın haberine nazaran Anadolu Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği ise Bahaddin Ç.’nin sevk edildiği hata hususundan tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.