Sammer’den Salih Özcan’a övgü

Posted by

Milli futbolcu Salih Özcan, yeni grubu Borussia Dortmund ile birinci idmanına çıktı. Borussia Dortmund Teknik Danışmanı Sammer, Salih Özcan hakkında açıklama yaptı.

Almanya Bundesliga gruplarından Köln’den Borussia Dortmund’a transfer olan ulusal futbolcu Salih Özcan, yeni ekibiyle çalışmalara başladı. Haziran ayında ulusal grupta misyon yaptığı için müsaadeli olan Salih, sarı-siyahlı grubun yeni dönem hazırlıklarına iki hafta geç katıldı.

Öte yandan 5 bin kadar Borussia Dortmund taraftarı, idmanı takip etti. İdman öncesinde tesis girişinde saatlerce sıra bekleyen taraftarlar, oyuncularını tezahüratlarla karşıladı.

SAMMER: SALİH BÜYÜK BİR POTANSİYELE SAHİP

Sarı-siyahlı takımın teknik danışmanı Mathias Sammer, Alman medyasına yaptığı açıklamada, ulusal futbolcu Salih Özcan’ın hayranı olduğunu söyledi.

Salih’in Köln’de yıldızının Steffen Baumgart devrinde parladığını tabir eden Sammer, “Türk Ulusal Kadrosu oyuncusu Salih Özcan artık en âlâ devrinde. Artık çok genç değil. Oyunu giderek daha yeterli anlıyor ve bizimle bir sonraki adımı atmak için hala büyük bir potansiyele sahip. Bir yıl öncesinde nazaran kendisini çok geliştirdi” tabirlerini kullandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.