Samsung’da drone’la teslimat dönemi başlıyor İrlanda’daki bazı Samsung müşterileri, siparişlerini gökyüzüne yükselip birkaç dakika içinde kendilerine…

Manna ilgili teslimatlar için, 164 ila 262 fit yükseklikte ve 60 km/s‘yi aşan hızlarda uçabilen özel uzay sınıfı dronelar kullanıyor. Şirket, bir drone’nun sevkıyat merkezinden ayrıldıktan sonra üç dakika içinde Oranmore müşterilerine ulaşması için yeterince hızlı olduğunu belirtiyor.

Şirket ayrıca, bölgedeki insanlara bakkaliye, kitap ve ilaç ulaştırmak için Tesco ve diğer yerel işletmelerle de birlikte çalışıyor. 

İşbirliği ile alakalı açıklamada bulunan Samsung İrlanda Başkanı Eamonn Grant, “Üstün müşteri deneyimi yaptığımız işin merkezinde yer alıyor. Bu yeni hizmetle perakendenin geleceği olacağına inandığımız şeyi kucaklıyoruz. Mevcut ortamda,”tıkla ve al “a temassız bir alternatif sunmanın daha iyi bir zamanı yok ve bunu başarmak için Manna ile ortaklık yapmaktan gerçekten heyecan duyuyoruz.” dedi.

Şu anda kullanılabilirlik sınırlı olsa da, iki şirkette “gelecekte bu hizmeti ülke çapında genişletmeye istekli” olduklarını belirtiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir