Shakira ağlaya ağlaya Barcelona’dan ayrıldı! ‘Bazen her şey hayal ettiğimiz gibi olmaz’

Gerard Pique’nin, uzun süredir aşk yaşadığı Shakira’yı aldattığı iddiası, Shakira’nın buzdolabından olan bir reçel sayesinde ortaya çıkmıştı. Çünkü reçel yemeyi sevmeyen Pique’nin evde olduğu sırada buzdolabında yenmiş reçel bulan Shakira, bu durumdan şüphelenmişti. İddiaya göre; o reçel Pique’nin sevgilisi Clara Chia için alınmıştı.

ŞARKIYLA GÖNDERME YAPTI

Güzel şarkıcı, ocak ayında ise İspanyolca olarak yayınlanan yeni bir şarkısında yapımcı Bizarrap ile işbirliği yapmıştı. Ünlü isim, şarkısının sözlerinde eski sevgilisi Gerard Pique ve yeni kız arkadaşı Clara Chia Marti’ye (23) yaptığı göndermelerle çok konuşulmuştu.

BALKONA CADI FİGÜRÜ KOYDU

Geçtiğimiz aylarda ihanetin ortaya çıkmasının ardından Shakira, Gerard Pique’nin annesinin evine bakan balkonuna bir cadı figürü yerleştirmişti. Pique’nin annesi Montserrat Bernabeu’nın oğlunun yeni aşkını memnuniyetle karşılaması ve aldatma durumuna tepki göstermemesi nedeniyle Shakira’nın böyle bir davranışta bulunduğu İspanyol basınına yansımıştı.

12 yıldır birlikte olduğu ve iki çocuğunun annesi Shakira ile nikâh masasına oturmayan Gerard Pique’nin “Kuklasıyım” dediği yeni sevgilisi Clara Chia ile dünyaevine gireceği ortaya çıkmıştı.

BARCELONA’DAN TAŞINDI

Yaşananların ardından Shakira, çocukları Milan ve Sasha ile bir zamanlar sevdiği adamla birlikte yaşadığı İspanya’nın Barcelona kentine ve oradaki hayatına veda etti. Shakira, Barcelona Havaalanı’nda görüntülendi. Oradaki hayatı boyunca kendisinin yanında olan dostları, ünlü şarkıcının bu zor vedasında yalnız bırakmadı.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI 

Shakira, kendisine veda etmeye giden yakınlarına teker teker sarılıp onları öpücüklere boğdu. Bu arada ünlü şarkıcının gözyaşlarını tutamadığı zamanlar da oldu. Shakira, o şekilde görüntülenmek istemediği için de gözyaşlarını güneş gözlüklerini takarak saklamaya çalıştı.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI 

ABD’nin Florida eyaletine taşınan Shakira, sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınladı. Ünlü şarkıcı, Florida’da çocuklarına düzenli bir hayat sağlamak için yerleştiğini belirtti.

“YENİ BİR DÖNEME BAŞLIYORUZ”

Shakira, ayrıca bu vedasının kendisi için hiç de kolay olmadığını ifade etti. Gelecekten umutlu olduğunu söyleyen şarkıcı, “Bugün, onların mutluluğu için arayışımızda yeni bir döneme başlıyoruz. Barcelona’da bir sürü dalgada benimle birlikte sörf yapanlara teşekkür ederim” dedi.

“DOSTLUĞUN, AŞKTAN DAHA UZUN ÖMÜRLÜ OLDUĞUNU ÖĞRENDİM”

Shakira, Barcelona’da yaşadığı süre içinde arkadaşlığın ve dostluğun aşktan daha uzun ömürlü olduğunu öğrendiğini satırlarına ekledi. Şarkıcı, paylaşımını “Beni cesaretlendiren gözyaşlarımı silen, bana esin veren ve büyümemi sağlayan herkese teşekkür ederim” sözleriyle sonlandırdı.

“BAZEN HER ŞEY HAYAL ETTİĞİMİZ GİBİ OLMAZ”

Daha sonra bir paylaşımda daha bulunan Shakira, duygularını şöyle dile getirdi:

Bazen her şey bizim hayal ettiğimiz gibi olmaz. Bazen koşarız ama ulaşamayız. Orada olacağımdan asla kuşkum yok.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir