Son dakika haber… Bakan Gül’den kadro müjdesi

EDİRNE (İHA) – Edirne Adliyesinde görev yapan personelle öğle yemeğinde bir araya gelen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, “Aynı masada sözleşmeli kadrolu ayrımına son vererek sözleşmeli arkadaşlarımızın da bu adli yılda kadroya geçeceği bir adli yıl olmasını ümit ediyoruz. Bunun için de çalışacağız” açıklamasında bulundu.

Edirne Adliyesinde görev yapan personelle öğle yemeğinde bir araya gelen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğiyle, adliye personellerine mali anlamda destekler verildiğini ve önemli neticeler elde edildiğini açıklayan Bakan Gül, personelin daha iyi bir noktaya gelmesi için hükümet olarak desteklerini sürdüreceklerini ifade etti. Sözleşmeli ve kadrolu ayrımına son vermek için çalışma yapacaklarının müjdesini de açıklayan Bakan Gül, “Aynı masada sözleşmeli kadrolu ayrımına son vererek sözleşmeli arkadaşlarımızın da bu adli yılda kadroya geçeceği bir adli yıl olmasını ümit ediyoruz. Bunun için de çalışacağız” dedi.

Adliye personelinin çok kutsal bir görev yaptığını belirten Bakan Gül, “Bu adli yıl daha adil ve adalet dolu bir yıl olsun. Her zaman maddi ve manevi olarak yanınızda olmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

(Mehmet Basmacı – Özlem Ceylan – Şener Urfa/İHA)Son dakika haber... Bakan Gül'den kadro müjdesi

Son dakika haber... Bakan Gül'den kadro müjdesiSon dakika haber... Bakan Gül'den kadro müjdesiSon dakika haber... Bakan Gül'den kadro müjdesiSon dakika haber... Bakan Gül'den kadro müjdesiSon dakika haber... Bakan Gül'den kadro müjdesiSon dakika haber... Bakan Gül'den kadro müjdesi

İhlas Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri Edirne'de 8 köy, hayvanlarda görülen Mavi Dil hastalığı nedeniyle karantinaya alındı

Edirne’de 8 köy, hayvanlarda görülen Mavi Dil hastalığı nedeniyle karantinaya alındı

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.