Yenilenen Outlook Mac Sürümü Microsoft 365 Gerektirmeyecek

Microsoft, Apple Silicon için Outlook uygulamasını hız ve eşitleme performansı artışı sağlayacak şekilde optimize etti. Ek olarak, Outlook macOS sürümü artık bir Microsoft 365 aboneliği veya ücretli lisans da gerektirmiyor.

Mac kullanıcıları için Outlook, Apple Mail’e uygun bir alternatif olacak gibi gözüküyor. Kullanıcılar, Outlook’u Gmail ve iCloud e-postası dahil olmak üzere Microsoft dışı hizmetlerle kullanabilir. Microsoft ayrıca Outlook’un takvim özelliği için pencere öğesi desteği sağlıyor ve yakında bir Menü Çubuğu mini uygulaması geliyor.

Focus kullanıcıları için Microsoft, Outlook’u Apple’ın bildirim modları özelliğiyle entegre edecek bir güncelleme vaat ediyor. Outlook Profilleri, Odaklanma modlarıyla entegre olacak ve size ayrı iş ve kişisel gelen kutuları üzerinde bireysel kontrol sağlayacak.

Microsoft, Mac için Outlook’u sıfırdan yeniden tasarlama ve yeniden oluşturma olarak adlandırıyor. Yeni sürüm, iPhone ve iPad için Outlook kullanıcılarına çok tanıdık gelecek. Mobil uygulamadaki özellikler arasında Microsoft’un istenmeyen e-postaları filtrelemeye yönelik Odaklanmış Gelen Kutusu özelliği ve Mac’te ertelemenize ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanıyan kaydırma hareketleri yer alıyor.

Mac Outlook uygulaması, App Store‘dan veya Microsoft’tan doğrudan indirme ile ücretsiz olarak edinilebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir