“Beşiktaş teklifini yaptı, Galatasaray da devrede”

Geoffrey Kondogbia’yı kadrosuna katmak isteyen Beşiktaş’ın futbolcuya yıllık 2.7 milyon euro + bonuslardan oluşan bir teklif sunduğu iddia edildi. Bu arada Kondogbia için Galatasaray’ın da girişimlerde bulunduğu öne sürüldü.

Orta saha arayışlarını sürdüren Beşiktaş’ın transfer gündeminde yer alan Geoffrey Kondogbia’nın Atletico Madrid ile yollarını ayırması bekleniyor.

KONDOGBIA, ATLETICO MADRİD’DEN AYRILACAK

AS’ın haberine göre; Atletico’da sözleşmesinin son senesine girecek olan Kondogbia’nın, İspanyol takımının teknik direktörü Diego Simeone’nin gelecek sezonki kadro planlamasında yer almadığı belirtildi.

“BEŞİKTAŞ’TAN 4 MİLYON EURO İSTİYOR”

Haberde, Orta Afrikalı futbolcunun kendisi için gelen teklifleri değerlendirdiği ifade edilerek, Beşiktaş’ın 2.7 milyon euro + bonuslardan oluşan önerisine sıcak bakmadığı iddia edildi. 30 yaşındaki futbolcunun yıllık 4 milyon euro talep ettiği öne sürüldü.

“GALATASARAY DA DEVREDE”

Geoffrey Kondogbia’ya Fransa’dan Marsilya’nın ve bazı Suudi Arabistan takımlarının da talip olduğu belirtildi. Bu arada Relevo’nun haberine göre; tecrübeli futbolcuyu kadrosuna katmak için Galatasaray da girişimlere başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir